KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8369282
nr 836 9282
Barbro Andréen
(f. 1943), Sverige
Etsning, Barbro Andréen, "Cykellycka", signerad-86-88, 25x25
Barbro Andréen, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:18:49
11/7 23:03:30
15/7 16:30:41
150 kr